Auto stiklu tonēšana

Perfekts stiklu tonējums ilgtermiņā garantēts!

Auto logu tonēšana:  priekšrocības, praktiskums un efektivitāte tonējot auto stiklus pie mums:

  • Automašīnu stiklu tonēšana ir veids, kā daudzveidīgi izmainīt auto vizuālo izskatu, piešķirt tai individualitāti un radīt vadītājam privātu sajūtu esot salonā.
  • Auto logu tonēšana jūtami samazina saules karsto staru iekļūšanu auto salonā un UV kaitīgo staru atstarojums būs 99%
  • Auto stiklu tonēšana samazinās auto salona apdares balēšanu un paneļa plaisāšanu .
  • Plēve uz stikliem to saturēs vienā veselā stikla plīšanas gadījumā, kas nozīmē, būsiet pasargāts no stikla lauskām.
  • Izvēloties tumšos toņus, tonējums neļaus zagļiem viegli pamanīt jūsu mantas auto salonā.
  • Auto stiklu tonēšana garantē Jums ieekonomēt kaut nedaudz, bet tomēr, degvielu. Salons nesakarsīs tik daudz kā netonēts auto un kondicionieris strādās ar mazāku jaudu.
  • Aiz tonēta auto loga Jums nebūs acu apžilbinājums no spilktās saules, vai naktī no auto gaismām. Auto stiklu tonēšana ar metāla pārklājuma plēvēm nodrošina dzidru un skaidru caurskatu.
  • Auto stiklu tonēšana ar metalizētajām, orģinālajām ASV plēvēm nebūs jums apgrūtinājums pārvietoties nevienā diennakts laikā.
  • Stiklu tonēšana ar metalizētām ASV plēvēm LLumar, 3M, Sun-Gard Madico būs auto ekstra ilgtermiņā, kas kalpos, gan Jums un arī nākamajiem auto īpašniekiem, kas ir svarīgi auto pārdodot ar neizbalējušām plēvēm.
  • Auto stiklu tonēšana ar kvalitātīvām plēvēm, tās ir lielākas iespējas pārdot auto par labāku cenu ne tikai Jums, bet arī nākamajam auto īpašniekam.

👉Piesakies telefona sarunai ar mums un saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu!


Karstuma atstarošanablocks-heat2

Vizuālais stils, privātums adds-style

Drošība pret zādzībudeters-theft2

Jūsu drošība pie stūresholds-shattered2

Auto stiklu tonēšanai izmantojam metalizētās ASV auto plēves. Šo ražotāju materiāli: LLumar, 3M un Sun-Gard Madico ir pierādījuši sevi mūsu ilggadējā pielietošanas praksē un ir atzīti visā pasaulē, kā augstākās klases auto plēves (High performance automotive window films). Tonējot auto stiklus ar šīm plēvēm, mēs garantējam ražotāja doto 6 līdz pat 12 gadu garatiju. Šī garantija garantē, ka uzstādītā plēve garantijas laikā nesāks balēt, nemainīs savu sākotnējo izskatu, neatslāņosies, nepaliks lillā vai zila. Mūsu darba kvalitātes garantija ir līdz auto ekspluatācijas beigām. Lai arī plēves ražotāja garantijas termiņš būs beidzies, mēs garantējam, plēve nesāks lobīties no stikla, nesāks nākt stūrīšos vaļā, virinot stiklu, vai arī jebkādā citādā veidā deformēties uzstādīšanas, piegriezšanas dēļ. 18 gadus nodarbojoties ar auto un ēku logu tonēšanu, mēs esam kļuvuši par sava amata meistariem un sava darba profesionāļiem, kas kļuvis vairāk kā hobijs. Pirms tonēt stiklus mēs varēsim maksimāli palīdzēt jums izvēlēties jūsu auto piemērotāko plēves toni, tumšuma pakāpi, plēves tipu un ražotāju. Pieejamās plēves pie mums ar satumšinājuma pakāpi – 90%, 70%, 50%, 30%, 10%. Konsutējoties ar mums par auto stiklu tonēšanu, mēs panāksim jūsu pārvietošanos auto par komfortablu, drošu un vizuāli elegantu. Kvalitatīva auto stiklu tonēšana un ēku stiklu tonēšana ilgtermiņā ir iespējama tikai izvēloties īsta orģināla ASV ražotāja plēvju brendus. Izmantojamo materiālu brendi un sērija- LLumar Titanium ATR 10 gadu garantija. 3M Colorstable, Crystalline 10 gadu garantija. Sun-Gard Madico Black Pearl 6 gadu garantija.

Auto stikliem ir iespējams uzstādīt arī drošības plēvi, kas paredzēta jūsu drošībai stikla plīšanas gadījumā, kas izslēdz iespējamību savainot sevi ar stikla lauskām. Šī plēve noturēs stiklu vienā veselā, to izsitot zagļiem, kas krietni paildzinās viņu iekļūšanu auto salonā. Jo biezāka drošības plēve, jo ilgāks paies laiks zagļiem caur to izlauzties. Uzstādot drošības plēvi, kā arī jebkuru citu plēvi, tā nelaidīs auto salonā kaitīgos UV starus 99%. UV staru atstarošana nozīmē, jūsu interiērs nebalēs un neplaisās. Šī plēve ir pieejama pilnīgi caurspīdīga, kas ļaus veikt ikgadēju CSDD apskati bez aizrādijumiem, jo tā nav auto stiklu tonēšana, bet logu aplīmēšana ar aizsargplēvi, bruņuplēvi. Piedāvājumā ir dažāda biezuma drošības plēves kuras ir arī nedaudz tonētas. Jo biezāka plēve uz stikliem, jo lielāka jūsu aizsardzība un auto drošība!

Auto stiklu tonēšanai ir iespējams izvēlēties ļoti gaiši, minimāli pamanāmu tonējumu, kas aktuāli ir vasarā un uzstādāms uz auto priekšējiem sānu stikliem. minimālais tonējums nedaudz atstaros saules karsumu un 99% uv starus. Auto stiklu tonēšana ar ļoti gaišu tonējumu ir iepējams izlīdzināt vizuālo stiklu tononējuma kontrastu starp auto aimugurējiem stikliem un priekšējiem. Jo gaišāks tonējums auto aizmugures logiem, jo mazāks kontrasts starp tonētiem priekšējiem. Gaišs tonējums nebūs pamanāms spilgtā, saulainā dienā, tikai lietainā un apmākušā dienā varēs pamanīt tonējumu. Atverot logu jūs tikai zināsiet, ka plēve ir uzstādīta, jo plēvi apstrādāsim neredzmu attiecībā pret stiklamalu. Taču atgādināsim, ka tonējošās plēves neatbilst CSDD prasībām un būs nedaudz pāri atļautajam 70% stikla gaismas caurlaidamībai. Pēc likuma var uzstādīt vien dažus procentus tonējošās plēves  3-10% kā kuram auto. Izmērot stiklu bez uzstādītas plēves, tas būs ļoti tuvu 70% it īpaši jaunajiem auto modeļiem. Tas nozīmē, piemēram 5% tonējums ir vizuāli caurspīdīga plēve, kura nebūs pamanāma un stikli  teorētiski tikai būs tonēti. Pamanāma priekšējo auto stiklu tonēsana pēc CSDD noteikumiem īsti nepastāv, tonējums ir tik gaišs, ka to pat īsti nevarētu saukt par  stiklu tonēšanu.

CSDD prsībām atbilst un garantējam tehnisko apskati izietu izvēloties uzstādīt ekskluzīvās 👉3M Crystalline 90  auto plēves. Uzstādot šīs plēves ir iespējams panākt iespaidīgu, 34% saules karstuma atstarošanu un 99% UV starus atstarošanu, ņemot vērā ,ka plēve ir ļoti gaiša. Atstarošanas efekts reāli jūtams būs karstā vasaras dienā un vakarā, kad ir zemā saule, atverot un aizverot auto logu. Šo plēvi izvēlās cilvēki, kuri nevar ilgi uzturēties saulē un tiešo saules staru iedarbībā. Izvēloties 3M crystalline 90 Jūs jūtami samazināsiet temperatūru savā auto un kondicioniera darbību, kas nozīmē degvielas ekonomija! Tirgū piedāvātie analogi nebūs ar 34% karstuma atstarojumu. Auto stiklu tonēšanai piedāvājumā ir arī LLumar ASV rašotāja plēve.👉 LLumar ATC 88  vai 👉LLumar Air Blue 80  Šīs plēves derēs tikai atsevišķiem auto, kuriem ir ļoti gaišs orģinālais rūpnīcas stiklu tonējums. Piemēram Jāpāņu auto toyota, mitsubishi. Zemāk foto varat redzēt, kāds ir maksimālais, atļautais satumšinājums priekšējo durvju stikliem. Kā arī facebook  video galerijā  ir daudz video par šo tēmu 👉 📽VIDEO 

Latvijas Republikas ministru kabineta 2004. gada 29. aprīļa noteikumu Nr.466  Noteikumi par transportlīdzekļu valsts ikgadējo tehnisko apskati un tehnisko kontroli, pārbaudi uz ceļiem. 627.3. šis punkts noteic, ka priekšējo stiklu (vējstiklu) aizliegts pārklāt ar jebkāda veida pārklājumiem( plēvēm). Priekšējiem sānu durvju stikliem, (vadītāja un blakussēdētāja) gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 70 %.Tas nozīmē, likums aizliedz uzstādīt (līmēt) uz priekšējā vējstikla un priekšējiem sānu durvju stikliem jebkādu tonējošo plēvi vai materiālu ! 5-10% tonējošā plēve ir gandrīz tik pat caurspīdīga, nepamanama, kā būtu uzstādīta drošības plēve. Uz pārējiem, aizmugurējās daļas auto logiem tonēšanas ierobežojuma nav . Par to varat pārliecināties CSDD apskates stacijās visā Latvijā vai mūsu darbnīcā. Izmērot ar plēvēm netonētu stiklu, kalibrēts mēraparāts uzrādīs aptuveni 70%-77% gaismas caurlaidību. Kas būs auto ražotāja, rūpnīcas stikla tonējums. Šis minimālais tonējums ir neizmantojot tonējošo plēvi.

Uzmanieties no lētajiem stiklu tonēšanas piedāvajumiem! 50€ par auto stiklu tonēšanu nebūs ar kvalitatīviem materiāliem. Stiklu tonēšanas cena veidojas galvenokārt pēc plēves dārdzības.

Noderīgi padomi, ko der zināt pirms tonēt stiklus, vai aplīmēt auto virsbūvi.
PALDIES PAR APMEKLĒJUMU !

Back to top
Zvanīt