Kapēc tonēt stiklus?

Logu plēves samazina saules karstumu iekļūšanu auto salonā līdz pat 87%, kā arī kaitīgos UV starus līdz 99,9%. Mūzdienās nav jāizvēlas tumšākā plēve lai panāktu karstuma atstarojumu. Ir iespējams uzstādīt ļoti gaišu plēvi, kuras karstuma atstarošanas efekts būs iespaidīgs. Karstā vasarā būs daudz ērtāk pārvietoties pie auto stūres vēsākā auto, plēve neradīs apžilbinājumu, salona apdare būs pasargāta no izbalēšanas, auto kondecionieris nebūs noslogots kas nozīmē degvielas ekonomija. Visbeidzot jūsu un jūsu bērni būs pasargāti no ādas problēmām tiešo saules staru iedarbībā.

Tonējot auto stiklus jūs izmainīsiet auto vizuālo izskatu un piešķirsiet tam privātumu atrodoties salonā. Katram auto modelim ir iespējams piemeklēt ideālāko stiklu tonēšanas tumšumu un toni. Ir auto kuriem vizuāli labāk piestāvētu melna plēve, citiem savukārt spoguļplēve. Izstāstot mums savas vēlmes mainīt sava auto izskatu, varēsim atrast labāko risinājumu, gan vizuālajā, gan plēves efektivitātes ziņā jums piemērotāko auto tonējumu. Ņemot vērā auto izmērus, krāsu, salona apdari jūsu auto var vizuāli skaisti izmainīt līdz nepazīšanai, jo auto stikli aizņem ļoti lielu virbūves daļu.

Tonēti auto stikli nereti ir tie, kuri pasargā jūsu auto salonā atstātas mantas no zagļiem, kuras caur tumšiem stikliem nekrīt garāmejošiem acīs. Tonējums radīs jums kaut nedaudz, bet tomēt drošības sajūtu par savām mantam auto salonā. Pats auto arī netiks sabojāts, izsitot stiklu, vai salaužot slēdzeni. Tonēti stikli nav 100% risinājums pret zādzību, bet tomēr, kaut nedaudz ir. Ļoti daudzi klienti vēlas tonēt savus darba auto, busiņus, universāļus ar tumšākajām plēvēm, kas ir viens no iemesliem, pasargāt savas mantas, instrumentus no zagļiem. Notonēt stiklus noteikti būs lētāk!

Stikli kuriem ir uzstādīta plēve, plānāka vai biezāka, tonējoša vai drošības, vienmēr būs drošāki jums tā plīšanas gadījumā. Stiklam plīstot plēve saturēs vienā gabalā lidojošās stikla lauskas. Visefektīvākais veidz drošības ziņā būs uzstadīta logu drošības plēve, kura ir daudz biezāka. Šī plēve plīstoša stikla lauskas noturēs kopā un noturēs durvju rāmī saplīsušo stiklu. Šis arī ir veids, kā paildzināt zagļu iekļūšanu auto salonā, jo plēve būs jāgriež, jācērt vai jādauza. Tas atkarīgs cik biezu uzstādīsiet drošības plēvi. Drošības plēves ir gan pilnīgi caurspīdīgas, gan nedaudz tonētas. Ar caurspīdīgajām CSDD ir atļauts un UV staru atstarošana ir 99.9%

Back to top
Zvanīt